Anna Wawryk

Jestem absolwentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracę magisterską, w której zajmowałam się analizą niepoczytalności jako okolicznością wyłączającą winę, obroniłam w Katedrze Prawa Karnego. Dotychczasowe doświadczenie prawnicze zdobywałam w krakowskich kancelariach oraz Krakowskim Instytucie Prawa Karnego. Z pewnością były to miejsca, w których mogłam współpracować z doświadczonymi prawnikami, będącymi osobami które ugruntowały we mnie przekonanie, że ukończone przeze mnie studia były najlepszym możliwym wyborem. W pracy prawnika szczególnie cenię pasję oraz prawdziwe zaangażowanie, ponieważ wierzę, że tylko projekty realizowane z ich udziałem mogą być zwieńczone sukcesem. Swoje zainteresowania prawnicze wiążę głównie z prawem medycznym, które stanowi dla mnie wyraz walki o prawa pacjenta.

Współpracę z Kancelarią Budzowska Fiutowski i Partnerzy. Radcowie Prawni rozpoczęłam od razu po ukończeniu studiów, stając się częścią działu spraw prawa medycznego. Dzięki zadaniom, które realizuje doświadczony i profesjonalny Zespół, mogę rozwijać się w szerokiej i skomplikowanej dziedzinie, która jest zgodna z moimi zawodowymi celami.

Wolny czas spędzam z przyjaciółmi, podziwiając piękno Krakowa, stale odkrywając nowe miejsca warte uwagi. Uwielbiam słuchać muzyki lat 70. i 80.